My to dokážeme

Tištěná kniha

Rok vydání 2020

Počet stran 184


O knize

Autor v knize poutavě vypráví o svém velmi pestrém a zajímavém životě. Vzpomíná, jak to bylo kdysi, vysvětluje, jak je to nyní a jak by to mohlo nebo mělo být. V příbězích zmiňuje spoustu faktů mnohdy i utajovaných, která se týkají lidského bytí, zejména občanů České republiky. Namátkou: Kam zmizelo 56 tun zlata z ČNB, kde jsou originály korunovačních klenotů, škodí kysličník uhličitý? "My to dokážeme" je určitým způsobem kniha politická, ale hluboce lidská. Jejím jednotícím prvkem je víra v lásku, v takřka neomezené schopnosti člověka, v to lepší v každém z nás. I přesto, že realita, kterou popisuje, je často velmi tragická, tak je kniha optimistická, protože: "Všechno jde, jen malé děti se musí nosit"

Pro koho je kniha určena

Autor v příbězích vypráví takřka o všem, co se týká lidského života, kniha je tak vhodná pro všechny věkové kategorie. Každý, od teenagera po letitého seniora, si v ní najde to svoje. Kniha může pomoci lidem, jež o sobě pochybují, popřípadě ztratili víru v to, že může být líp. V neposlední řadě je knížka věnována těm, kteří se živí prací a ví, že ne všichni lžou a kradou.

Proč si knihu přečíst?

Kniha může zcela změnit Váš dosavadní život, už nic nebude jako předtím. Dozvíte se překvapivé, často naprosto šokující, ale hlavně pravdivé informace o stavu naší společnosti. Autor Vám objasní příčiny a nabídne řešení nejzávažnějších problémů naší doby, s důrazem na Českou republiku. Řadu běžných událostí uvidíte v nových souvislostech, čímž získáte nezkreslený pohled na každodenní realitu, a především na budoucnost. Autor doufá, že kniha spustí doslova novou revoluci a dojde k absolutní změně poměrů a nálady v České republice. 

Informace o autorovi:

Jiří Pokorný. Narodil jsem se již 13. 10. 1962, ale mým životním krédem je, že věk je jenom číslo. Jsem sportovně založený, velmi činorodý člověk se spoustou rozličných zájmů. Za svoje nynější znalosti řady oborů vděčím celoživotnímu studiu a velkým životním zkušenostem. Prošel jsem mnohými zaměstnáními v různých zemích, od horníka v uranových dolech po asistenta v akademii věd. První básnická sbírka mi vyšla v roce 1990, druhá v roce 2001. Cestopis o mém putování napříč USA "Od Atlantiku k Pacifiku" z roku 2019 připravujeme k vydání.


299.00 Kč